на який кут відхилиться промінь зеленого свiтоп з довжиною хвилі 550 нм у спектрi першого порядку ,

утвореного вiд дифракцiйноi решiтки перiод якоi 2*10-2 мм

Ответы на вопрос

Отвечает Отарбаева Томирис.

Ответ:

Объяснение:

d*sina=k*L   sina=k*L/d=1*550*10^-9/2*10^-5=0,0275  a=arcsin(0,0275)=1,5 градуса