Повітряний потік піднявяструба масою 400г на висоту 70м яку роботу виконала сила що піднела птаха


Ответы на вопрос

Отвечает Табуровский Максим.

Ответ:

Объяснение:

A=m*g*h=0,4*10*70=280 Дж