Скільки часу нагрівалася плитка, потужність якої 1 кВт, якщо виділилося 0,6 МДж тепла?


Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Q=P*t

t=Q/p=600000/1000= 600 c=10 минут