Первинна обмотка трансформатора має 1500 витків і під'єднана до мережі з напругою 220 в яку напругу

можна одержати у вторинній обмотці з кількістю витків 550

Ответы на вопрос

Отвечает Мадиянов Нұржан.

Ответ:

81 B

Объяснение:

N1=1500

N2=550

U1=220B

коэффициент трансформации

K=N1/N2=1500/550=2.73

Найдем напряжение

K=U1/U2

U2=U1/K=220/2.73=80.59 Вольт ==81 Вольт