Проста прямокутна катушка зі сторонами 1 см та 0.5 см, що має 100 витків, перебуває в однорідному

магнітному полі. Яке значення магнітної індукціі поля, якщо при струмі в катушці 1 Ампер на неї діє макс момент 0.01 ньютон*метр?

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Анастасия.

Ответ:

В = 2 Тл

Объяснение:

Дано:

a = 1 см = 1*10⁻² м

b = 0,5 см = 0,5*10⁻² м

N = 100

I = 1 A

M = 0,01*Н*м

___________

B - ?

Площадь рамки:

S = a*b =  1*10⁻² *  0,5*10⁻²= 0,5*10⁻⁴ м²

1)

Магнитный момент на 1 виток:

М₁ = M / N

2)

Модуль вектора магнитной индукции по определению:

B = M₁ / (I*S) = M / (N*I*S) = 0,01 / (100*1*0,5*10⁻⁴) = 2 Тл