Електричний паяльник розрахований на напругу 12В і силу струму 5В. Яка кількість теплоти виділиться

в паяльнику за 30 хв роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовский Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Дано: U=12 B I=5 A t=30*60 c  Q-?   Q=I*U*t=12*5*30*60=108000 Дж=108 кДж