Електричний паяльник розрахований на напругу 12В і силу струму 5А. Яка кількість теплоти виділиться

у паяльнику за 30 хв. роботи ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Руслана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U - 12B

I  - 5A

t- 30 хв. = 1800с

Q-?

Щоб найти кількість  теплоти потрібно скористатися формолою:

Q= U*I*t =12 * 5 * 1800= 108000 Дж = 108 кДж