При наданні провідній кулі заряду 30 нКл її по- тенціал дорівнює 6 кВ. Визначте радіус кулі та її

ємність у повітрі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудербаев Марниз.

Відповідь: r=0,045 м; с=5пф

Пояснення:1) с=q/φ

                        с=30*10⁻⁹/6*10³=5пф

2) с=4πε₀εr

r=c/4πε₀

r=5*10⁻¹²/4π*8,85*10⁻¹²=4,5*10⁻²м