Тіло рухається вздовж осі OX, при цьому його координата змінюється за законом:x=15+2t(м). Якою є

його початкова координата та модуль швидкості

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

При равномерном прямолинейном движении

х(t)=xo+V*t

      II     II

x(t)=15 + 2*t

xo=15 м; V=2 м/с. IVI=V; V>0.