тіло 2\5 шляху рухалося зі швидкістю 2 м/с ,а потім зі швидкістю 4 м/с .Визначте середню швидкість

руху тіла ?

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Vср = 4l/l(2 * 2/5 + 3/5)=20/7 = 2 6/7