велосипедист с позиції старту за 20 секунд набрав швидкість 36 км за годину взначити прискорення.

Даю 20 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Ответ:

0,5 м/с²

Объяснение:

t=20 c    v=10 м/с   vo=0    a=?

===

a=(v-vo)/t=(10-0)/20=0.5 м/с²

==========================