розв'язати задачу Один автомобіль рухаючись зі швидкістю 16 м за с проїхав тунель за 30 с а інший

рухаючись рівнлиірно проїхав той самий тунеь за 24с якою була шіидкість другого автособіля

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

Объяснение:

S = vt= 16×30= 480м

V= S÷t= 480÷24=20м/с