Довжина мідного проводу лінії електропередач дорівнює 4 км, а його електричний опір - 8 Ом.

Знайдіть діаметр проводу

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

R=ρ*L/S=ρ*L/πr²

r²=0,017*4000/8*3,14=1,7*5/3,14=2,7

r=√2,7≈1,64 мм

Диаметр=2r=3,28 мм  -  это ответ.