Знайдіть опір електрочайника потужністю 800 вт увімкненої в мережу з напругою 220 в


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Валерия.

Ответ:

R=60,5 Ом

Объяснение:

Р=U²/R→R=U²/P=220²/800=60,5 Ом