У калориметрі який містить 1 л води, обертаються лопаті гвинта за рахунок енергії двох важків, що

опускаються, масою по 8.4 кг. Це спричиняє нагрівання води. На скільки градусів нагрілася вода, коли кожний важок опустився на 10 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Смольянинова Ксения.

Ответ: на 0,4 градуса

Объяснение: Дано:

V=1л

m=8,4кг

h=10

c=4200

g=10

dt-?

Решение:

Eк+Eп=844,2

Eк=8,4*1:2=4,2

Eп=m*g*h= 8,4*10*10=840

844,2+844,2=1688,4Дж

dt=1688,4 : 4200*1=0,402=0,4градуса