Які фізичні величини вам слід виміряти, щоб визначити зазначену кількість теплоти? Будь ласка,

допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Кира.

Відповідь:Q=c*m*∆t або Q=c*m*(t1-t2)

Пояснення:c, m, t1, t2