Гелікоптер починає підніматися із землі вертикально вгору з прискоренням 2 м/с2. Через 5 с від

початку підняття з нього випадає предмет. Через який час він упаде на землю? Опором повітря знехтуйте (g = 10 м/с2).

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Виктория.

Ответ: 5.5 с

Объяснение:

Визначимо, на яку висоту підніметься гелікоптер. Так як йому необхідно долати тяжіння Землі, то прискорення гелікоптера становитиме A=a+g

A=2+10=12 м/с²

H = At²/ 2

H= 12 · 5² / 2 = 150 м

Тепер розглянемо рух тіла, що вільно падає з висоти 150 м .

H = gt²/2

t² = 2H/g

t = 5,5 с