Літак летить горизонтально зі швидкістю 720 км/год на висоті 245 м. Коли він пролітає над деякою

точкою поверхні Землі, з нього скидають вантаж. На якій відстані від цієї точки вантаж упаде на Землю? Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Юлия.

Ответ:

Объяснение:

h=245м

V=720км/ч=200м/сек

S - ?

Время падения груза

t=√2h/g=√ 2×245/10=7cек

Расстояние которое пролетает груз

S=vt=200×7=1400м