Стріла,випещена зі швидкістю 15 м/с має кінетичну енергію 450 дж​.Знайти масу стріли


Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.

Ответ:Е кінетична=(mv^2)/2, тоді m=2E/v^2=900/225=4кг

Объяснение: