Літак, що має масу 4 т, перебуває на висоті 500 м і розвиває швидкість 100 м/с.Яка повна механічна

енергія літака? Решите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Suvorova Miroslava.

Відповідь:

Пояснення:

E=П+К - повна механічна енергія дорівнює сумі кінетичної та потенціальної енергій

П=mgh - потенціальна енергія

K=mv^2/2 - кінетична енергія

E=mgh+mv^2/2

E=40 МДж