Скільки енергії потрібно, щоб випарувати 200г гліцерину, узятого при 20 грамів​


Ответы на вопрос

Отвечает Сарсенбаев Мейір.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 825·10³  Дж/кг

m = 200 г = 0,2 кг = 200·10⁻³ кг

с = 2 400 Дж/(кг·°С)

t₁ = 20°C

t₂ = 290°C

_____________

Q - ?

1)

Нагреваем глицерин до температуры кипения:

Q₁ = c·m·(t₂ - t₁) = 2 400·0,2·(290-20) ≈ 230 кДж

2)

Испаряем глицерин:

Q₂ = m·L = 200·10⁻³·825·10³ ≈  165 кДж

3)

Всего:

Q = 230 + 165 ≈ 400 кДж