при переході променя світла з першого середовища в друге, кут падіння дорівнює 30 градусов, а

заломлення 60 градусов. Чому дорівнює відносний показник заломлення другого середовища по відношенню до першого?щ

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Ирина.

1-среда (угол) падения, 2-среда (угол) преломления,

n2/n1=sinA1/sinA2==sin30/sin60= 0.5*2/√3=0.577