3. Массалары 40 кг және 50 кг Марат пен Асхат конькимен мұз бетінде тұр. Марат Асхаттан 10 Н

күшпен итеріледі. Балалар қандай жыл-дамдық алады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Подлипаев Александр.

Ответ:

m1=40 кг

m2=50кг

F=10H

Т/к а1=?, а2=?

F1=F2 , F=ma

a1=F1/m1=10H/40кг= 0,25м/с^2

а2=F2/m2=10H/50кг=0,2м/с^2