На якій висоті над поверхнею Землі сила тяжіння зменшується на 10 %? Радіус Землі R= 6,37*10 в 6

степені.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сінчук Рома.

Ответ:

344,57 км

Объяснение:

F = (G * (m1 * m2))/r^2

F1 =((G * (m1 * m2))/6 370^2) * 0.9

F2 =(G * (m1 * m2))/r^2

F1 = F2

((G * (m1 * m2))/6 370^2) * 0.9 = (G * (m1 * m2))/r^2

0.9 / (6 370^2) = 1 / r^2

0.9 * r^2 = 6 370^2

0.9 * r^2 = 40 576 900

r^2 = 40 576 900 / 0.9

r = \sqrt{45 085 444}

r = 6 714,57

h = r - r(земли) = 6 714,57 - 6 370 = 344,57 км.