Скільки природного газу треба спалити, щоб 5л води, що має температуру 10градусів Цельсія повністю

перетворити на пару, якщо ККД нагрівача становить 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.

Ответ:

Объяснение:

КПД= Aзатрач./Aполезная

Aполезн=cm(t2-t1)=4.2*5*(100-10)=1890 кДж

Aзатр.=Aкор/КПД=2362,5 кДЖ

Теплота сгорания газа 34000 кДж/м3

V=2362,5/34000=0,06 м3