Знайдіть частоту коливань струни, якщо період її коливань дорівнює 2с Знайдіть частоту коливань

струни якщо період її коливань дорівнює 2с

Ответы на вопрос

Отвечает Марокко Даниил.

Відповідь:

v=1/T=1/2гц

Пояснення: