Кисень, маса якого 80 г, ізобарно нагрівають від 15 до 115°С. Визначити роботу газу А, зміну

внутрішньої енергії ΔU та кількість підведеної теплоти Q.​ Поможіть будь-ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Дано:

m=0.08кг

T1=288K

T2=388K

Найти:

А-?

ΔU-?

Q-?

Q=ΔU+А.

ΔU=3/2 * m/M *R *ΔT=

=3/2 * 0.08 кг/32* 10^-3 *8.31 *(388-288)=310000Дж

А=рΔV=m/M *R*(T2-T1)=

=0.08/32*10^-3 * 8.31*100=

=210000Дж

Q=310000+210000=520000Дж

вроде так)