Помогите пожалуйста 1)З якого металу зроблений брусок масою 300 г, якщо на його нагрівання від 40

до 150 ºС пішло 13,2 кДж теплоти2)Визначте ККД теплового двигуна, якщо за цикл роботи він отримує 300 Дж тепла від нагрівника, віддає 100 Дж тепла холодильнику і виконує роботу 200 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Некрасова Настя.

Ответ:

1) Q = cm (t2-t1)

c = Q / m (t2-t1) = 13200 / 0.3 * 110 = 400

за таблицею визначити метал, у якого с = 400 Дж / кг * К (цинк)

2) ККД = А / Q * 100% = 200/300 * 100% = 67%