Яка кількість теплоти виділиться коли повністю згоряють усі сухі дрова об'ємом 5 м в Кубі?


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Ваня.

Ответ:

35 ГДж (35 000 000 000‬ Дж)

Объяснение:

Дано:

V = 5 м³

ρ = 700 кг/м³ (дуб, это важно!)

q = 10000000 Дж/кг

Формулы:

m = ρV

Q = qm

Решение:

m = 700 · 5 = 3500 кг

Q = 10000000 * 3500 = 35 ГДж (35 000 000 000‬ Дж)