Визначте ємність конденсатора коливального контуру якщо індуктивність котушки дорівнює 0.4 мГн а

частота коливань 1.5 МГц

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.

Ответ:

Объяснение:

f=1 / (2*п*√(L*C))

2*п / f =√(L*C)

C=1 / (4*п^2*L*f^2) = 1 / (4*3.14^2*0.4*10^-3 * (1.5*10^6)^2) =  2.8*10^-11 Фарад.