Довжина важеля 1м. До його кінців прикладені сили 2H та 18H. Де буде точка опори, якщо важіль у

рівновазі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

пусть х -короткое плечо, (1-х) длинное,

18*х=2*(1-х), 20х=2, х=0.2 м короткое или 0.8м длинное