Укажіть частоту коливань кульки підвішеної на нитці яка впродовж 1 хв здійснює 30 коливань​


Ответы на вопрос

Отвечает Джаноян Дживан.

Ответ:

1хв=60с

n=1/T

T=t/N= 60/30=2c

n= 1/2Гц