Для стиснення пружини на Х0=2 см необхідно прикласти силу F=200 Н. Розрахувати роботу з

подовження цієї пружини від Х1=3 см до Х2=5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Куренко Нина.

к=F/X0=200/0.02=10000 Н/м

А=Е2-Е1=к(х2²-х1²)/2=80000 Дж