Індуктивність котушки 10 мГн. При якій силі струму енергія магнітного поля дорівнює 0,02 Дж ?


Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Лёша.

Ответ: L=10 мГн=0,01 Гн. Энергия поля W=L*I²*0,5⇒0,02=0,01*I²⇒I²=0,02/0,01=2⇒I=√2 А.

Ответ: √2 А.

Объяснение: