У нагрівальному елементі електрочайника сила струму дорівнює 4 А за напруги 120 В. Знайдіть питомий

опір матеріалу, з якого виготовлено обмотку, якщо довжина поперечного перерізу дроту дорівнює 0,24мм², а довжина — 18 м. Відповідь надайте у Ом×мм²/м. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

po=0.4ом*мм²/м

Объяснение:

Дано: U=120в

   I=4a,   S=0.24мм²

  L=18м

______________

 ро- ? нагрівального елемента

Опір нагрівального елемента з якого виготовлено спіраль:

R=po*L/S, знайдемо R: R=U/I=120/4=30om,

підставимо в ф-лу відомі значення: 30ом=ро*18м/0.24мм²,

ро=R*S/L=30*0.24/18=0.4ом*мм²/м (манганін)