Тіло масою 2 кг нерухомо висить на невагомій пружині. На скільки розтягнута пружина, якщо її

потенціальна енергія деформації дорівнює 0,2 Дж? Прийняти g = 10 м/c^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Злата.

Ответ:

Eпот=кх²/2= Fx/2=mgx/2, x=2E/mg=2*0.2/2*10= 0.02 м