два когерентних променя з довжинами хвиль 200 нм перетинаються в одній точці на екрані. що буде

спостерігатися в цій точці- посилення або ослаблення світла, якщо геометрична різниця ходу променів дорівнює 10,10 мкм

Ответы на вопрос

Отвечает Каличкина Виолетта.

Відповідь:

Пояснення:

Δ = xλ

x = Δ/λ

якщо у різницю ходу вміщатиметься ціле число півхвиль, то на екрані буде спостерігатися  максимум (посилення) світла, якщо ж х - не ціле, то відповідно мінімум

х = 10100/200 = 50,5 , отже, на екрані буде спостерігатися ослаблення світла