Різниця ходу двох когерентних променів з довжиною хвилі 600 нм , що сходяться у певній площі,

становить 1,5 мкм. Посилення чи послаблення світла буде спостерігатися в цій точці.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Турал.
Проверка на максимум:
d=k*L
k=d/L=1,5*10^-6/600*10^-9=2,5
Так как на разности хода укладывается 2,5 длин волн наблюдается ослабление ( минимум)