Помогите пожалуйста!!!! Газ нагрівають Ізобарно. Як змінилася температура, якщо об'єм газу

змінився від 20 м3 до 80 м3 (задача)

Ответы на вопрос

Отвечает Пищулёнок Никита.

Ответ:

Увеличится в 4 раза

Объяснение:

V1=20 м3     V2=80 м3     T2/T1=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

T2/T1=V2/V1=80/20=4

=============