Помогите пожалуйста Дві однакові металеві кульки мали заряди –1,2 Кл та 5,6 Кл. Після їх

зіткнення заряди кульок стали однаковими. Обчисліть, чому буде дорівнювати заряд кожної кульки. Відповідь вкажіть у кулонах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Джига Віта.

Ответ:

2,2 Кл

Объяснение:

По закону збереження заряду, кожна кулька після зіткнення буде мати заряд:

q=(q1+q2)/2=(-1,2Кл +5,6Кл)/2=2,2Кл

Відповідь: 2,2 Кл