Учень розтягуючи пружину на 5.8 мм прикладав силу 10нютонів .На скільки він розтягне цю ж пружину

якщо прикладе силу 33 Ньютона​

Ответы на вопрос

Отвечает Сгалиева Адема.

Ответ:

Формула F=k*x

нам відоме x і F в першому варіанті, і ми можемо порахувати k

k= F/k=1724н*м

x = F/k=19мм