Ізотоп урану під час радіоактивного розпаду зазнав 8 альфа і 6 бета


Ответы на вопрос

Отвечает Скуратова Софья.

Ответ:

206

Pb

82

изотоп свинца

Объяснение:

грубо говоря

сначала

238-4-4-4-4-4-4-4-4=206 4 206

U- He- Os

92-2-2-2-2-2-2-2-2=76 2 76

206-0-0-0-0-0-0=206 0 206

Os- e- Pb

76-(-1-1-1-1-1-1) -1 82