впродовж 1 хв у радіоактивному препараті відбулося 60 млрд розпадів.визначте активність цього

препарату​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Активність дорівнює кількості розпадів на одиницю часу.

A=(60×10^9)/60=10^9 Бк

Відповідь: 10^9 Бк.

Если будут вопросы – обращайтесь :)