Яка напруга на резисторі опором 360 Ом, якщо за 12 хв електричним струмом було виконано роботу 450

Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Александра.

Ответ:

15 В

Объяснение:дано  R= 360 Ом.  А =450 Дж, t = 720.     U-?

U=RI   (1)  ,  A=IUt  отсюда  I=A\Ut (2)    Подставим 2 в 1

U= R* A\Ut  .значит      U^2 t= RA

U^2=R*A\t       U^2=  360*450\720=225      U=15 В

Можно сразу искать корень значения U, либо извлечь корень из U^2