Сніговий покрив витримує тиск 4кПа. Якої довжини лижі потрібно взяти лижнику масою 80 кг, щоб він

не провалювався в сніг під час руху? Ширина лижі дорівнює 12,5. З зрозумілим і повним розв'язанням будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

p = 4 кПа = 4 000 Па

m = 80 кг

a = 12,5 см = 0,125 м

_________________

L - ?

Площадь двух лыж:

S = 2·L·a

Давление:

p = F / S = m·g / (2·L·a)

Отсюда:

L = m·g / (2·p·a)

L = 80·10 / (2·4000·0,125) = 0,80 м