Сніговий покрив витримує тиск 2кПа. Якої довжини лижі потрібно взяти лижнику масою 80кг на лижну

прогулянку, Щоб він не провалювався під сніг? Ширина лиж =12,5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Гизова Анастасия.

F=mg

F=80 кг * 10 H/кг = 800 H

S=F/p

S=800 H / 2000 Па = 0.4 м^2

b=S/a

b=0.4 м^2 / 0.125 м = 3.2 м

P.S. м^2 - квадратний метр