Під час поділу одного ядра урану в ядерному реакторі виділяється енергія 320°10^-13. Повному

розпаду підлягає 1,19 г Урану-235. Скільки води можна нагріти від нуля градусів до кипіння за рахунок виділеної енергії? Питома теплоємність води 4200​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаулов Беня.

Відповідь:

Пояснення:

E=Q

E = NE₀ = m₁NaE₀/μ

Q = cm₂Δt

m₁NaE₀/μ = cm₂Δt

m₂ = m₁NaE₀/cμΔt

m₂ = 1.19*6.02*10²³*320*10⁻¹³/(4.2*10³*235*100)  = 2.322*10⁵ кг = 232,2 т