Кулька має заряд 0,96 нКл. Визначте, скільки електронів на ній не вистачає


Ответы на вопрос

Отвечает Баламут Анатолий.

Ответ:

Объяснение:

n = q / | e |  = 0,96·10⁻⁹ / (1,6·10⁻¹⁹) = 6·10⁹