800 Гц жиілікпен тербелетін қобыздың шегі 20 с-те 64 м жол Шектің тербеліс амплитудасын анықтаныз​


Ответы на вопрос

Отвечает Аджигитов Даня.

Ответ:

N=800x20=16000 колебаний за 20 секунд

S=4xA за 1

S=4xAxN

A=S/4xN=64/4x16000=1мм

Объяснение: