5. Материалык нукте тербелiсiнiн жиiлiгi 440 Гц, ол 5 с уакыт iшiнде канша тербеліс жасайды. 6.

Гармоникалык тербелiстiн козгалыс тендеуi x=0,5cos(6ut). Тербелістердiн амплитудасын, жиiлiгiн, тербелiстiн фазасын, меншiктi жиiлiгiн және перодын табындар. Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Декань Вова.

Ответ:

Для гармонійного тереблення з виразом x=0,5cos(6ut), амплітуда становить 0,5 одиниць.

Щоб визначити живильгію тереблення, потрібно знати частоту коливань. У цьому випадку, частота 6u вказана у виразі. Оскільки нам дано частоту 440 Гц, ми можемо знайти u, використовуючи формулу:

6u = 440 Гц

u = (440 Гц) / 6 = 73,3 Гц

Тепер ми можемо виразити фазу тереблення. Оскільки початкова фаза не дана, ми можемо прийняти її за нуль, і фаза буде дорівнювати 0 радіан або 0 градусів.

Тривалість тереблення меншіка можна обчислити, використовуючи формулу:

T = 1 / f

де T - період, а f - частота.

T = 1 / 73,3 Гц = 0,0136 с (або 13,6 мс)

Отже, тривалість меншіка тереблення становить 13,6 мс.

Щоб знайти період тереблення, просто зворотньо використовуйте формулу:

T = 1 / f = 1 / 73,3 Гц = 0,0136 с (або 13,6 мс)

Отже, період тереблення також становить 13,6 мс.

Отже, амплітуда тереблення становить 0,5 одиниць, частота 73,3 Гц, фаза 0 радіан (або 0 градусів), меншік триває 13,6 мс, а період також становить 13,6 мс

Объяснение:

Вибачте , можете перевести